SL155C103KAB datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SL155C103KAB
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation SL155C103KAB Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded Capacitance: 0.01 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 50 V Termination Style: Radial Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Temperature Coefficient / Code: X7R Lead Spacing: 2.54 mm Product: Conformally Coated MLCCs Lead Style: Straight Case Height: 3.81 mm Case Length: 3.81 mm Case Width: 2.54 mm Dimensions: 2.54 mm W x 3.81 mm L x 3.81 mm H Lead Diameter: 0.508 mm Series: SL Factory Pack Quantity: 1000 Tradename: SkyCap